Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home3/cryptocoins/public_html/diznilendtrejd.mk/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home3/cryptocoins/public_html/diznilendtrejd.mk/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home3/cryptocoins/public_html/diznilendtrejd.mk/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624

Warning: include(/home/cryptocoins/public_html/diznilendtrejd.mk/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/cryptocoins/public_html/diznilendtrejd.mk/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 92

Warning: include(): Failed opening '/home/cryptocoins/public_html/diznilendtrejd.mk/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home3/cryptocoins/public_html/diznilendtrejd.mk/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 92

Warning: include_once(/home/cryptocoins/public_html/diznilendtrejd.mk/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/cryptocoins/public_html/diznilendtrejd.mk/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 116

Warning: include_once(): Failed opening '/home/cryptocoins/public_html/diznilendtrejd.mk/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home3/cryptocoins/public_html/diznilendtrejd.mk/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 116
За нас - Слаткарница Дизниленд Трејд

Историја

2013

Со почетоци во 2013 година нашата цел беше да се издвоиме од останатите конкуренти на пазарот. Започнавме со мал продажен простор каде што беше и производствениот погон и сето тоа беше раководено само од четворица. Започнавме со десетици производи и благодарение на Вашата доверба и долгогодишна соработка стигнавме до трицифрен број на производи. Со Ваша поддршка ја продолжуваме традицијата на долгогодишен квалитет и ќе се обидеме да ги исполниме сите Ваши барања како и досега.

Зошто Дизниленд Трејд?

Затоа што ветуваме проверен и докажан врвен квалитет

Пристапни цени.
Навремена, брза и сигурна достава на посакуваната локација.
Врвна услуга која ги исполнува Вашите желби и барања.

Нашата приказна

Слаткарницата Дизниленд Трејд е основана како фамилијарен бизнис.

Станува збор за четири различни карактери со различни искуства, страст кон тимска работа и една цел – да се надоградуваме и подобруваме секојдневно.

Одлучивме дека се она што го научивме во досегашната кариера да го искористиме, споделиме и пренесеме понатаму.

Низ цел свет собиравме автентични рецепти и знаење.

Сега го имаме местото за кое што отсекогаш сонувавме – највкусни торти и колачи, најквалитетно кафе и различни вкусови на сладолед во кои што секој може да ужива.

Тоа е слаткарница Дизниленд Трејд.

Соработувајте со Дизниленд Трејд

Секогаш сме заинтересирани за соработка со млади претприемачи кои што се стремат да го негуваат овој занает и сакаат да ги надоградат своите вештини.

  • Унапредете ја Вашата кариера соработувајќи со нас.
  • Станете овластен дистрибутер на нашите производи во Вашиот град.
  • Станете дел од нашиот тим, секогаш бараме позитивни, харизматични тимски играчи.
  • Доколку себе си се гледате како дел од Дизниленд Трејд, контактирајте не во секое време.